Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

Silver Reed SK 840 - pletací stroj

SR_SK840

Záruka: 2letá

39 990 Kč

33 050 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem

ksPletací stroj Silver Reed SK 840

Revoluční modulární elektronický pletací systém SK 840 Vám umožňuje vytvoření ideálního pletacího stroje přesně pro Vás. 

SK 840 plete širokou škálu vzorů - trikotýn, norský vzor, přidávání, ubírání, děrovanou krajku, tkaní a pletení obrázků. Vzor pletení si vyberete jedním dotekem páčky pro volbu ok.
Tento elektronický pletací stroj s volitelným přídavným lůžkem SRP60N můžete také pomocí USB kabelu připojit k Vašemu stolnímu počítači nebo notebooku a pomocí software jej ovládat. Na počítači si vytvoříte vzor s přesnými parametry pro pletení a Váš pletací stroj s pomocí počítače jej uplete. Vše přitom můžete kontrolovat na monitoru Vašeho počítače.

Existuje něco snazšího? SK 840 s dalším volitelným příslušenstvím představuje pletací stroj Vašich snů.

 

Základní jednolůžkový pletací stroj je určen pro jemnou až středně silnou přízi. Vzorování se provádí pomocí software a počítače (není základní součástí pletacího stroje SK 840).
Tento  modulární elektronický pletací systém SK 840 je konstruován pro hladký bezproblémový provoz a dlouho trvanlivost. Díky elektronickému systému a dalšími vyspělými vlastnostmi mohou i začátečníci dosáhnout profesionálních výsledků bez trápení a zmatků. Rozmanité příslušenství Vám umožní stroj stále zdokonalovat dle Vašich rostoucích schopností.

 

Volitelné příslušenství - mimo základní výbavu stroje:

Přídavné lůžko SRP60N

Pomocí druhého lůžka změníte Váš pletací stroj ve dvojlůžkový se 400 jehlami, na němž budete moci tvořit rozmanité žebrové vzory, včetně oboustranných a copánkových vzorů.

Tento nástavec pro pletení žakárové techniky a patentů dá Vaší práci zcela nový rozměr.


Software DK 8 (
* doporučujeme používat s Měničem barev YC6)
Software do Vašeho počítače pro plné využití pletacího stroje SK 840. Pomocí software můžete programovat pletení i vzorování. Pomocí elektroniky, která je součástí SK840 a software DK 8 máte pletení neustále pod kontrolou a vše přesně sledujete na monitoru Vašeho počítače. Přeneste svou kreativitu pomocí DK8 a pletacího stroje SK 840 na Váš výrobek.

Co získáte s DK 8?
- Stylizace a vlastní pletení podle zvolených standardních velikostí.

- Vzorové pletení podle vlastní kreativity a inspirace nebo možnost využití více jak 1000 stehů. Máte také možnost kombinovat vzor s textem. Vyberte si nebo vytvořte svůj motiv, font a techniku pletení. Pokud použijete integrovanou předlohu, můžete na monitoru ihned vidět finální výrobek.

- Interaktivní pletení. Na monitoru počítače okamžitě vidíte pohyb saní, základní přepočet řad pletení i pokyny pro pletení, navíc s řadou záznamů a informací, včetně informace o změně barvy.

- Grafické studio nabízí možnost zpracovat grafickou předlohu na motiv, který je SK 840 schopen následně uplést. Můžete použít fotografie, grafické předlohy, naskenované obrázky nebo děrné štítky, apod.) Zvolte počet barev v řadě a techniku převedení jednotlivých barev z předlohy na parametry vhodné pro vypletení. 

- Na závěr si můžete předlohu, včetně různých praktických i technický parametrů vytisknout.

 

 Měnič barev YC6

Pomocí měniče rychlíte výměnu barev. Měnič zvládne až 4 barvy - stiskem tlačítka si zvolíte, kterou barvu chcete. YC 6 dokonce zdvojuje jako jednolůžkový měnič pro rychlé pletení barevných trikotýnových pruhů, přidávání, ubírání a dokonce i norských vzorů.


Saně děrových vzorů LC580
Krajkový jezdec nabízí rychlejší a snazší jednostranné pletení ujímané krajky jako trikotýn a je schopen vytvářet módní vícenásobnou ujímanou krajku.


Saně pro intarzii AG24
 Intarzní pletení Vám umožňuje vytvářet velké obrazové vzory bez volných vláken na rubové straně. S intarzií máte neomezenou možnost volby barev. V jedné řadě můžete použít tolik barev, kolik chcete. Pokládáním přízí přes jehly vložíte barvu tam, kam si zvolíte. 
Pletení obrázků je zábavné a velmi tvůrčí. Dejte svému kreativnímu já nový rozměr doplněním Vašeho pletacího systému o intarzní saně.


Žakárové saně RJ1
S žakárovými saněmi RJ 1 upletete dokonalý dvojitý žakár.  Možné přidat ke standardnímu ribsovému lůžku SRP 60N

 

Navíječ příze Silver Reed SHW-3 
Originální ruční navíječ přízeSHW-3 od firmy Silver Reed je vyroben v Japonsku a pomocí tohoto navíječe příze s velmi jednoduchou obsluhou získáte perfektně navinutá klubka pro použití k Vašemu pletacímu stroji. 

 

 

Základní typy vzorů: Norský vzor (vplétání), jednoduchý vzor, krajka, nabírání, ujímání, tkaní a copánky.

 

Specifikace
  Rozteč jehel: 4,5 mm (č. 5,6)
  Počet jehel: 200
  Rozměry: 1110 x 205 x 98 mm
  Hmotnost: 13,0 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prodej na splátky -
splátková kalkulačka

Podmínky pro splátkový prodej

Produkty ze stejné kategorie

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři