Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

Silver Reed SK 840 - pletací stroj

SR_SK840

Záruka: 2letá

39 990 Kč

33 050 Kč bez DPH

Dostupnost: skladem u výrobce - dostupnost 14 dnů

ksPletací stroj Silver Reed SK 840

Revoluční modulární elektronický pletací systém SK 840 Vám umožňuje vytvoření ideálního pletacího stroje přesně pro Vás. 

SK 840 plete širokou škálu vzorů - trikotýn, norský vzor, přidávání, ubírání, děrovanou krajku, tkaní a pletení obrázků. Vzor pletení si vyberete jedním dotekem páčky pro volbu ok.
Tento elektronický pletací stroj s volitelným přídavným lůžkem SRP60N můžete také pomocí USB kabelu připojit k Vašemu stolnímu počítači nebo notebooku a pomocí software jej ovládat. Na počítači si vytvoříte vzor s přesnými parametry pro pletení a Váš pletací stroj s pomocí počítače jej uplete. Vše přitom můžete kontrolovat na monitoru Vašeho počítače.

Existuje něco snazšího? SK 840 s dalším volitelným příslušenstvím představuje pletací stroj Vašich snů.

 

Základní jednolůžkový pletací stroj je určen pro jemnou až středně silnou přízi. Vzorování se provádí pomocí software a počítače (není základní součástí pletacího stroje SK 840).
Tento  modulární elektronický pletací systém SK 840 je konstruován pro hladký bezproblémový provoz a dlouho trvanlivost. Díky elektronickému systému a dalšími vyspělými vlastnostmi mohou i začátečníci dosáhnout profesionálních výsledků bez trápení a zmatků. Rozmanité příslušenství Vám umožní stroj stále zdokonalovat dle Vašich rostoucích schopností.

 

Volitelné příslušenství - mimo základní výbavu stroje:

Přídavné lůžko SRP60N

Pomocí druhého lůžka změníte Váš pletací stroj ve dvojlůžkový se 400 jehlami, na němž budete moci tvořit rozmanité žebrové vzory, včetně oboustranných a copánkových vzorů.

Tento nástavec pro pletení žakárové techniky a patentů dá Vaší práci zcela nový rozměr.


Software DK 8 (
* doporučujeme používat s Měničem barev YC6)
Software do Vašeho počítače pro plné využití pletacího stroje SK 840. Pomocí software můžete programovat pletení i vzorování. Pomocí elektroniky, která je součástí SK840 a software DK 8 máte pletení neustále pod kontrolou a vše přesně sledujete na monitoru Vašeho počítače. Přeneste svou kreativitu pomocí DK8 a pletacího stroje SK 840 na Váš výrobek.

Co získáte s DK 8?
- Stylizace a vlastní pletení podle zvolených standardních velikostí.

- Vzorové pletení podle vlastní kreativity a inspirace nebo možnost využití více jak 1000 stehů. Máte také možnost kombinovat vzor s textem. Vyberte si nebo vytvořte svůj motiv, font a techniku pletení. Pokud použijete integrovanou předlohu, můžete na monitoru ihned vidět finální výrobek.

- Interaktivní pletení. Na monitoru počítače okamžitě vidíte pohyb saní, základní přepočet řad pletení i pokyny pro pletení, navíc s řadou záznamů a informací, včetně informace o změně barvy.

- Grafické studio nabízí možnost zpracovat grafickou předlohu na motiv, který je SK 840 schopen následně uplést. Můžete použít fotografie, grafické předlohy, naskenované obrázky nebo děrné štítky, apod.) Zvolte počet barev v řadě a techniku převedení jednotlivých barev z předlohy na parametry vhodné pro vypletení. 

- Na závěr si můžete předlohu, včetně různých praktických i technický parametrů vytisknout.

 

 Měnič barev YC6

Pomocí měniče rychlíte výměnu barev. Měnič zvládne až 4 barvy - stiskem tlačítka si zvolíte, kterou barvu chcete. YC 6 dokonce zdvojuje jako jednolůžkový měnič pro rychlé pletení barevných trikotýnových pruhů, přidávání, ubírání a dokonce i norských vzorů.


Saně děrových vzorů LC580
Krajkový jezdec nabízí rychlejší a snazší jednostranné pletení ujímané krajky jako trikotýn a je schopen vytvářet módní vícenásobnou ujímanou krajku.


Saně pro intarzii AG24
 Intarzní pletení Vám umožňuje vytvářet velké obrazové vzory bez volných vláken na rubové straně. S intarzií máte neomezenou možnost volby barev. V jedné řadě můžete použít tolik barev, kolik chcete. Pokládáním přízí přes jehly vložíte barvu tam, kam si zvolíte. 
Pletení obrázků je zábavné a velmi tvůrčí. Dejte svému kreativnímu já nový rozměr doplněním Vašeho pletacího systému o intarzní saně.


Žakárové saně RJ1
S žakárovými saněmi RJ 1 upletete dokonalý dvojitý žakár.  Možné přidat ke standardnímu ribsovému lůžku SRP 60N

 

Navíječ příze Silver Reed SHW-3 
Originální ruční navíječ přízeSHW-3 od firmy Silver Reed je vyroben v Japonsku a pomocí tohoto navíječe příze s velmi jednoduchou obsluhou získáte perfektně navinutá klubka pro použití k Vašemu pletacímu stroji. 

 

 

Základní typy vzorů: Norský vzor (vplétání), jednoduchý vzor, krajka, nabírání, ujímání, tkaní a copánky.

 

Specifikace
  Rozteč jehel: 4,5 mm (č. 5,6)
  Počet jehel: 200
  Rozměry: 1110 x 205 x 98 mm
  Hmotnost: 13,0 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prodej na splátky -
splátková kalkulačka

Podmínky pro splátkový prodej

Produkty ze stejné kategorie

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři