Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

Žehlící technika

 Potřebujete hodně a často žehlit? Je toho tolik, že běžné žehlení na obyčejném prkně nestačí? Nabízíme Vám stroje a techniku pro žehlení, díky němuž si ušetříte čas i námahu.

Moderní žehlící technika

Pokud chcete žehlit stejně jako doposud, jen pomocí moderních technologií, můžeme Vám nabídnout žehlící prkno Gemme PA71N s vyhřívanou žehlící plochou a odsáváním páry. Díky tomu bude odsána přebytečná vlhkost, ale odsávání lze použít pro zabránění “přilepení” jemných materiálů na žehlicí prkno, nebo naopak k “přidržení” materiálů na prkně, aby se při žehlení neposouvaly. Doplňte to profesionální žehličkou FS 454, která má stálý výkon po celé ploše a žehlení bude hračka.

Stroje, které usnadní žehlení

Nestačí Vám ruční žehlení? Nabízíme i jiné stroje na žehlení, jako například válcový žehlič. S mandlem bude žehlení hračka. Prádlo vyrovnáte k desce a jednoduše zmáčknete pedál, který stroj rozjede. Přítlak 65 kg se už postará o vše podstatné. Žehlení se tak stane příjemnou a jednoduchou činností. Žádné sklánění nad prknem, žádné posouvání velkého ubrusu nebo prostěradla po malém prkně sem tam. S takovouto žehlicí technikou můžete snadno žehlit v sedě, nemusíte řešit žádné knoflíky, a hlavně je díky ní žehlení snadné, rychlé a pohodlné.


Menší stroje na žehlení jako tento existují proto, aby usnadnily práci všude tam, kde se často pere prádlo, ať už v domácnostech, kde plně nahradí žehličku, nebo i v menších hotelech, restauracích, penzionech, školkách a jinde, kde usnadní práci. 

Více než jen strojové žehlení

V našem Šicím Centru Haišman Vám ovšem můžeme nabídnout více, než jen žehlící stroje. Můžeme Vám nabídnou i šicí stroje, stroje na vyšívání, pletací stroje, stroje na overlocky a coverlocky a další. Stejně tak Vám k těmto strojům můžeme nabídnout různé příslušenství a šicí nitě. V oboru šití a žehlení se pohybujeme už od roku 1991 a tak Vám také rádi poradíme s výběrem toho nejlepšího stroje pro Vás. 


Neváhejte nás kontaktovat a společně vybereme z naší nabídky kvalitní žehlící techniky tu, která bude nejlepší pro Vás.

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři