Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

Šicí stroje

Šicí stroje pro Vaše šití

Rádi byste si pořídili šicí stroj? V naší nabídce najdete široký sortiment šicích strojů od různých značek. Ať už se jedná o levné šicí stroje pro začátečníky nebo šicí stroje pro specifické účely jako například patchwork nebo volný quilt, v naší nabídce si určitě vyberete ten pravý šicí stroj pro Vás.

Výběr šicího stroje

Pokud vybíráte šicí stroj, je důležité si nejprve rozmyslet, co od šicího stroje očekáváte. V dnešní době nabízí šicí stroje spoustu různých funkcí. Mnoho zákazníků si myslí, že ten nejlevnější stroj bude jednoduchý a lehký na obsluhu, naše dlouholeté zkušenosti ovšem praví, že to nemusí být vždy pravda, jelikož dražší šicí stroj může spoustu věcí nastavit sám.


Asi nejzákladnějším rozdělením šicích strojů je rozdělení podle konstrukce stroje na stroje s CB (kývavým) chapačem, horizontálně rotačním a vertikálně rotačním. Různé šicí stroje jsou navíc rozdílně stavěny na větší nebo menší životnost, prošití více nebo méně silnějšího materiálu, šití většího nebo menšího rozsahu jednotlivých materiálů (laicky méně kovu více plastu; slabší nebo silnější motory).

Mechanické šicí stroje

Mechanické šicí stroje vyžadují více manuálních prací. Musíte je sami nastavit a při šití korigovat. Díky tomu jsou ovšem levnější než elektronické šicí stroje, a pokud jsou cenově vyrovnané, mohou často nabídnout větší sílu. Lépe tak poslouží pro sešití více vrstev látky nebo pro hodně odolné látky. Oproti elektronickým nemají ostatními funkce, jako například vyšívání.

Elektronické šicí stroje

Elektronické šicí stroje nabízí větší pohodlí. Spoustu věcí v nich nastavujete elektronicky, a některé z nich lze rovnou ovládat pomocí počítače. Díky tomu se snadno používají, ale jsou dražší a pokud potřebujete silný elektrický stroj, bude dražší než mechanický stroj o stejné síle. Elektronické šicí stroje ovšem také často umožňují ozdobné stehy i přímo vyšívání. Toto není potřeba pro klasickou krejčovinu, ale pokud si chcete šít jako hobby, může to výrazně rozšířit Vaše možnosti. Elektronické šicí stroje mohou nabízet automatické šití knoflíkových dírek, což je noční můra nejednoho krejčího.

Kvalitní šicí stroje známých značek

Můžeme Vám nabídnout velké množství šicích strojů od známých značek



Snažíme se do naší nabídky nabídnout jen námi prověřené šicí stroje vysoké kvality ve všech cenových kategoriích. Mezi těmi levnějšími šicími stroje máme vynikající zkušenost a odezvu od zákazníků u české značky BOBBIN, kde vynikající poměr ceny/ kvality získáte roky prověřený šicí stroj se skvělo mechanikou.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem

Víme, že výběr toho nejlepšího šicího stroje pro Vás může být složitý proces. Máme s šicími stroji dlouholeté zkušenosti a víme moc dobře, co se skrývá v samotné konstrukci, která je ukrytá pod vnějším krytem.


Pokud chcete šít jednoduše, spolehlivě, kvalitně, pokud chcete, aby pro Vás šití bylo opravdovou zábavou, pokud chcete levný šicí stroj a přesto spolehlivý šicí stroj, pokud chcete šicí stroj pro radost, zábavné a kreativní šití, pro patchwork, quilt nebo vyšívání, pokud si chcete udělat radost a koupit si nový šicí stroj, kontaktujte nás a my společně s Vámi vybereme ten správný šicí stroj pro Vás. Také Vám můžeme nabídnout stroje pro overlocky a coverlocky, pletací stroje, i příslušenství k nim, včetně šicích nití a jehel té nejvyšší kvality. Naše Šicí Centrum Haišman prodává šicí stroje od roku 1991 a víme, že jednoduché a spolehlivé šití je především o technice a konstrukci šicího stroje.


Pojďte, vybereme společně z naší nabídky kvalitních šicích strojů.


produktů na stránce

produktů na stránce

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři