Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

Šicí stroje

Šicí stroje pro Vaše šití.

V naší nabídce najdete široký sortiment šicích strojů, od těch nejlevnějších šicích strojů, přes jednoduché šicí stroje, šicí stroje pro patchwork a volný quilt, vždy Vám máme co nabídnout. Základní rozdělení je na šicí stroje mechanické a elektronické. Vždy je, ale důležité, zvolit stroj správné konstrukce pro Vaše šití, protože o samotném šití často rozhoduje právě to, co běžný uživatel nevidí a to je konstrokce šicího stroje, která je ukryta pod vnějšími kryty. A proto jsme tady my, abychom Vám poradili se správným výběrem.

Pokud vybíráte šicí stroj, je důležité se rozhodnout, pro jaké potřeby stroj kupujete a jaké využití od šicího stroje očekáváte. Není to jednoduchý výběr. Mnoho zákazníků hledá ten nejlevnější šicí stroj, protože očekává, že tento stroj bude také nejjednodušší na obsluhu, nejjednodušší na šití a nejspolehlivější. Ale je to pravda? Naše dlouholeté zkušenosti řikají jednoznačně, není to pravda. Mnoho zákazníků, kteří vybírají šicí stroj, také porovnávájí jednotlivé značky, modely podle počtu programů u strojů ve stejné nebo podobné ceně a z porovnání šicích programů potom vychází. V první řadě se musíte rozhodnout, jakou konstrukci si koupíte. Asi nejzákladnějším rozdělením šicích strojů je rozdělení podle konstrukce stroje na stroje s CB (kývavým) chapačem, horizontálně rotačním a vertikaálně rotačním. Pokud pomineme, že i v jadnotlivých kategoriích se vyrábí šicí stroje rúzné kvality, stroje které jsou stavěny na větší nebo menší životnost, prošití více nebo méně silnějšího materiálu, šití většího nebo menšího rozsahu jednotlivých materiálu ( laicky méně kovu více plastu slabší nebo silnější motory).

Proto se snažíme vždy zařadit do naší stroje jen prověřené šicí stroje, které splňují ve všech cenových kategorií vysokou kvalitu pro spokojenost zákazníka. Mezi těmi levnějšími šicími stroje máme vynikající zkušenost a odezvu od zákazníků u české značky BOBBIN, kde vynikající poměr ceny/ kvality získáte roky prověřený šicí stroj se skvělo mechanikou.

Pokud chcete šít jednoduše, spolehlivě, kvalitně, pokud chcete, aby pro Vás šití bylo opravdovou zábavou, pokud chcete levný šicí stroj a přesto spolehlivý šicí stroj, kontaktujte nás a my společně s Vámi vybereme ten správný šicí stroj pro Vás. Naše Šicí Centrum Haišman prodává šicí stroje od roku 1991 a my víme, že jednoduché a spolehlivé šití je především o technice a konstrukci šicího stroje. 

V naší nabídce najdete široký sortiment šicích strojů firem: BABYLOCK, BERNINA, BOBBIN, GRITZNER, HUSQVARNA VIKING, JUKI, PFAFF.

Pojďte, vybereme společně z naší nabídky kvalitních šicích strojů.

produktů na stránce

produktů na stránce

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři