Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

BABY LOCK

Japonské šicí stroje a overlocky Babylock jsou výjimečné svojí inovací, technologií a kvalitou. Již v roce 1964 si společnost Babylock uvědomila, že je trh s šicími stroji pro domácnost připraven pro domácí overlock a již v roce 1967 byl představen první model EF-205, který se stal prvním overlockem pro domácnost. Babylock jde tak trošku svojí vlastní cestou. Neustále své šicí stroje a overlocky technicky vylepšuje, zdokonaluje a pro uživatele dělá šití i obsluhu jednodušší a posunuje hranice možností i využitelnosti neustále dále.

Náš TIP u overlocků Babylock:

- Automatické navlékání nití Jet-Air Threading™ u overlocků Babylock – velmi jednoduché a bezstarostné navlečení smyčkovačů

- Automatické napínání nití Automatic Thread Delivery System znamená žádné nastavování napětí u vybraných modelů overloců Babylock

- První domácí šicí stroj s „ručním“ stehem se jmenuje Sashiko od firmy Babylock

Naše firma nabízí svým zákazníkům pomoc nejen při výběru šicího stroje, overlocku, ale také kvalitní odborné předvedení a zaškolení a samozřejmě, v případě potřeby záruční a pozáruční servis strojů Babylock ve vlastním servisním středisku.

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři