Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

Overlocky a Coverlocky

Overlock je nezbytným doplňkem šicího stroje, bez kterého se neobejde nikdo, kdo chce šít hezké módní oblečení. Stroje overlock šijí, stříhají a začišťují v jediném pracovním pochodu. Umožní Vám pracovat na stejně profesionální úrovni jako oděvní průmysl. Ušetříte tak mnoho času a výsledek je nesrovnatelně lepší než na klasickém šicím stroji. Prohlédněte si někdy vnitřní stranu koupeného oblečení a všimněte si jak je vše čistě a hladce zpracováno a jak jsou například u triček okraje a výstřih elastické, jak jsou i u jemných pletenin všechny okraje obšity, nebo jak lze u plavek roztáhnout každý šev o polovinu jeho délky - to jsou přece zcela jiné stehy! Stroje overlock jsou vhodné pro švy, které se roztahují. Oděvní průmysl používá speciálních stehů šitých několika nitěmi, které chrání okraje látek, jsou pružné, dobře přiléhají a nikde netlačí. Tuto vysoce kvalitní techniku šití Vám domů nabízí stroje overlock a coverlock, které jsou ideálním doplňkem Vašeho šicího stroje. Šijí perfektně a rychle stretch, pružné materiály, hedvábí, šifon, džínsovinu, pletené zboží a všechny další druhy látek. Overlock je převážně určen pro krajové šití, coverlock také pro prostorové šití.

Náš TIP:

Pro mnohé, kteří šijí nebo uvažijí o šití na overlocku nebo coverlocku, jsou tyto stroje overlockového složité pro navlečení i obsluhu. Dovolte nám, abychom Vás upozornili na overlocky a coverlocky BABYLOCK, které nabízí vysoký uživatelský komfort, jednoduchost obsluhy, velmi vysokou kvalitu šití a spolehlivost stroje. 
Vyzkoušejte jednoduchost navlečení vzduchem až do očka smyčkovače nebo šítí různých materiálů, převlékat nitě a to vše bez nutnosti měnit napětí nitě a navíc to vše při krásném stehu, který je podpořen kolmými jehlami při šití. Jehly pronikají do látky v kolmé pozici, podobně jako u šicího stroje. Tento nejlepší systém pronikání jehly do látky, zaručuje nejšetrnější proniknutí jehly pro Vaší látku, ale i jehlu a přispívá ke kvalitnímu stehu.
BABYLOCK vyrábí své originální stroje v Japonsku.

Více o strojích BABYLOCK najdete zde.

produktů na stránce

produktů na stránce

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři