Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

Seznam produktů výrobce Burda International 

Burda International, do jejíž skupiny patří i Burda Praha, je člen holdingu Hubert Burda Media. Burda International působí v 17 zemích světa. Burda Praha, jeden z největších českých vydavatelských domů, působí na trhu od roku 1991.

Burda Praha, jeden z největších českých vydavatelských domů, působí na trhu od roku 1991.
Vydáváním časopisů však činnost Burdy nekončí. Prestižní portfolio propojené se silnými značkami nabízí celou řadu mutichannel možností  pro kompletní mediální prezentaci jednotlivých brandů. Vydavatelství, které čítá přes 280 zaměstnanců, přínášejících nové tvůrčí nápady, provozuje řadu úspěšných digitálních produktů. Dynamický tým Burda Digital, digitální sekce vydavatelství, se stará o chod veškerých "burdích" webů a online projektů. Webové stránky, facebookové profily a další sociální platformy, zajímavé aplikace, na všech těchto multimediálních projektech se podílí právě Burda Digital.  

Burda International 
Počátkem července roku 2014 došlo k fúzi společností Burda Praha a Burda MEDIA 2000. Fúze zakončila převzetí bývalé společnosti Hachette Filipacchi 2000, jejímž stoprocentním vlastníkem se vydavatelství Burda International stalo v červnu 2011.

Burda International, do jejíž skupiny patří i Burda Praha, je člen holdingu Hubert Burda Media. Burda International působí v 17 zemích světa.

Více

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři