Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

Vyšívací stroje

Vyšívací stroje

Přemýšlíte nad pořízením vyšívacího stroje? Chtěli byste Vaše oblečení, ubrusy, ručníky a další věci ozdobit nějakým vzorem? Vyšívání je originální způsob jak ozdobit látku, ať už se jedná o oblečení, nebo dekorativní prvky. Vyšitý text je také skvělým způsobem, jak označit oblečení, jako firemní oblečení, nebo pro oblečení pro Vaše děti, když se balí na tábor nebo školu v přírodě.

Výběr vyšívacího stroje

Při výběru toho nejlepšího vyšívacího stroje pro Vás je důležité vědět, co všechno od něj očekáváte. Chcete stroj, který umí jen vyšívat, nebo chcete raději šicí stroj s vyšívacím modulem, na kterém pak může šít, vyšívat, ale třeba i dělat stehy či quilt? v dnešní době je možnost mít vše v jednom na jednom stroji, což výrazně ulehčí práci, ovšem může to být příliš 

Vyšívání pomocí počítače

Chcete stroj, který ovládáte ručně pomocí tlačítek a displeje, nebo chcete raději moderní (ale dražší) stroj, který si můžete pomocí speciálního software připojit k počítači? Výhody propojení s počítačem jsou jasné. V speciálním software si můžete snadno vytvořit vlastní výšivku, nebo si třeba nějakou připravenou najít na internetu. Můžete se tak naplno vrhnout do světa vyšívání a pustit uzdu své kreativitě. 

Kvalitní vyšívací stroje od známých značek

Na našem e-shopu najdete kvalitní vyšívací stroje od léty prověřených značek Bernina a Husqvarna Viking. Jde o námi prověřené vyšívací stroje od známých značek, a proto můžeme ručit za jejich kvalitu.

Rádi pomůžeme s výběrem!

Nevíte si rady, který vyšívací stroj je ten nejlepší pro Vaše potřeby? Rádi pomůžeme s výběrem! Dobře chápeme, že správný výběr vyšívacího stroje je složitý proces. Díky našIm letitým zkušenostem v oboru Vám tak můžeme poradit, který stroj pro Vás bude ten nejlepší.


Ať už potřebujete vyšívací stroj pro práci, nebo pro hobby,  kontaktujte nás a my společně s Vámi vybereme ten správný vyšívací stroj pro Vás. Naše Šicí Centrum Haišman prodává vyšívací stroje od roku 1991 a víme, že správný vyšívací stroj ulehčí Vaši práci a udělá z ní tu pravou radost. V naší nabídce najdete též příslušenství v podobně šicích nití a jehelšicí stroje, pletací stroje, overlocky a coverlocky a žehlicí techniky.


Pojďte, vybereme společně z naší nabídky kvalitních vyšívacích strojů.

produktů na stránce

produktů na stránce

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři