Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

Šicí nitě, galanterie, jehly, časopisy

Kvalitní produkty německých výrobců MADEIRA a PRYM najdete v naší nabídce galanterie.
Šicí nitě firmy MADEIRA se vyznačují po celé délce návinu stejnou kvalitou, barevnou stálostí, nitě se při praní nesráží a až na vyjímky je lze vyvářet při 95 stupních Celsia. Tato německá firma vyrábí své šicí nitě a vyšívací nitě v Německu, kde vyráběné šicí i vyšívací nitě prochází pečlivou kontrolou, zátěžovými testy, inovací a vývojem tak, aby se k zákazníkovi dostal vždy jen ten nejlepší produkt Madeira. Nejen šicí stroje Vás odmění skvělým výsledkem, pokud jim umožníte šít se šicími nitěmi Madeira.

Náš TIP: Vyzkoušejte šití s nitmi Aerofil nebo vyšívání s nitmi Rayon, případně šítí s průhlednou nití Monofil.

Firma PRYM: Nejen pomůcky pro patchwork a quilt, ale široký sortiment z galanterie Vám nabízí asi v nejširší ucelené nabídce firma PRYM. Najdete zde řezací podložky, řezací kolečka, pravítka, patchworkové šablony, spínací špendlíky klasické, spínací špendlíky pro patchwork, ale také cestovní žehličky nebo žehličky pro patchwork, jehly, značkovače, jehelníčky, metry, háčky na háčkování, jehlice, špendlíky, kopírovací kolečka, kovové i plastové zapínání na plavky, křídy, přípravky zakladače na šikmý proužek, vyšívací kroužek, nůžky, žmolkovač, lupa na čtení i lupa pro vyšívání a šití, kreativní textilie a další. Nabídka je velice široká a pokud hledáte cokoliv z galanterie a pro šití, jistě to najdete v nabídce firmy PRYM.

Jehly ORGAN: jsou japonské jehly do šicího stroje nejvyšší jakosti. V naší nabídce najdete širokou nabídku těchto jehel. Můžete zvolit šicí jehly univerzální pro běžné šití, ale také speciální jehly Stretch, Super Stretch, Jeans, Jersey, na kůži, Microtex, Quilting, Embroidery – jehly pro vyšívaní, ELx705 chrom, Metalic, Titanium, Stretch HAx1SP chrom, dvojjehly a dvojjehly Strech. Velmi oblíbené jsou balení Sortiment, kde vybíráte z již namíchaných různých druhů jehel.

produktů na stránce

produktů na stránce

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři