Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

Silver Reed SK 280 - pletací stroj

SR_SK280

Záruka: 2letá

25 990 Kč

21 479 Kč bez DPH

Dostupnost: skladem

ksPletací stroj Silver Reed SK 280

Základní jednolůžkový pletací stroj pro jemnou až středně silnou přízi.
Vzorování se provádí pomocí děrnoštítkového zařízení, které je základní součástí pletacího stroje. Některé vzory jsou dodávány se strojem. Pro vlastní vytváření vzorů lze zakoupit děrné kleště i prázdné děrné archy.

Tento standardní model pletacího stroje s děrným štítkem je konstruován pro hladký bezproblémový provoz a dlouhou trvanlivost. Díky jednoduchém systému vzorování s děrným štítkem a dalšími vyspělými vlastnostmi, mohou i začátečníci dosáhnout profesionálních výsledků bez trápení a zmatků.
Rozmanité příslušenství Vám umožní stroj stále zdokonalovat dle Vašich rostoucích schopností.

 

Volitelné příslušenství - mimo základní výbavu stroje:

Přídavné lůžko SRP60N

Pomocí druhého lůžka změníte Váš pletací stroj ve dvojlůžkový se 400 jehlami, na němž budete moci tvořit rozmanité žebrové vzory, včetně oboustranných a copánkových vzorů.

Tento nástavec pro pletení žakárové techniky a patentů dá Vaší práci zcela nový rozměr.


Měnič barev YC6
Pomocí měniče rychlíte výměnu barev. U modelu SK280 měnič zvládne 2 barvy při vzorování - stiskem tlačítka si zvolíte, kterou barvu chcete. YC 6 dokonce zdvojuje jako jednolůžkový měnič pro rychlé pletení barevných trikotýnových pruhů, přidávání, ubírání a dokonce i norských vzorů.

Při pletení pruhů s měničem zvládnete plést až se čtyřmi barvami.


Saně děrových vzorů LC2 
Krajkový jezdec nabízí rychlejší a snazší jednostranné pletení ujímané krajky jako trikotýn a je schopen vytvářet módní vícenásobnou ujímanou krajku.


Saně pro intarzii AG24
 Intarzní pletení Vám umožňuje vytvářet velké obrazové vzory bez volných vláken na rubové straně. S intarzií máte neomezenou možnost volby barev. V jedné řadě můžete použít tolik barev, kolik chcete. Pokládáním přízí přes jehly vložíte barvu tam, kam si zvolíte. 
Pletení obrázků je zábavné a velmi tvůrčí. Dejte svému kreativnímu já nový rozměr doplněním Vašeho pletacího systému o intarzní saně.


Žakárové saně RJ1
S žakárovými saněmi RJ 1 upletete dokonalý dvojitý žakár.  Možné přidat ke standardnímu ribsovému lůžku SRP 60N

 

Navíječ příze Silver Reed SHW-3 
Originální ruční navíječ přízeSHW-3 od firmy Silver Reed je vyroben v Japonsku a pomocí tohoto navíječe příze s velmi jednoduchou obsluhou získáte perfektně navinutá klubka pro použití k Vašemu pletacímu stroji. 

 

Děrné kleště
Pro děrování vlastních vzorů na děrných štítcích.

 

Děrné štítky

Sada děrných štítků, na kterých můžete vytvořit vlastní originální vzor pro vypletení. 

 

Software DK 8
Software do Vašeho počítače. Pomocí software můžete programovat vzorování. Přeneste svou kreativitu pomocí DK8 a pletacího stroje SK 280 na Váš výrobek.

Model SK 280 je mechanický pletací stroj a nepodporuje tím přímé napojení na PC. Proto tento software je vhodný spíše k elektronickému modelu SK 840.
V případě, že použijete tento software u modelu SK 280, pomůže Vám pouze vytvořit vzory pro pletení na děrné karty.  

Co získáte s DK 8?
- Stylizace a vlastní pletení podle zvolených standardních velikostí.

- Vzorové pletení podle vlastní kreativity a inspirace nebo možnost využití více jak 1000 stehů. Máte také možnost kombinovat vzor s textem. Vyberte si nebo vytvořte svůj motiv, font a techniku pletení. Pokud použijete integrovanou předlohu, můžete na monitoru ihned vidět finální výrobek.

- Interaktivní pletení. Na monitoru počítače okamžitě vidíte pohyb saní, základní přepočet řad pletení i pokyny pro pletení, navíc s řadou záznamů a informací, včetně informace o změně barvy.

- Grafické studio nabízí možnost zpracovat grafickou předlohu na motiv, který je SK 280 schopen následně uplést. Můžete použít fotografie, grafické předlohy, naskenované obrázky nebo děrné štítky, apod.) Zvolte počet barev v řadě a techniku převedení jednotlivých barev z předlohy na parametry vhodné pro vypletení. 

- Na závěr si můžete předlohu, včetně různých praktických i technický parametrů vytisknout. Pokud používáte také děrné štítky, je možné si tento štítek také vytisknout.

 

Základní typy vzorů u modelu SK 280: Norský vzor (vplétání), jednoduchý vzor, krajka, nabírání, ujímání, tkaní a copánky.

 

Specifikace
  Rozteč jehel: 4,5 mm (č. 5,6)
  Počet jehel: 200
  Rozměry: 1110 x 205 x 93 mm
  Hmotnost: 11,8 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prodej na splátky -
splátková kalkulačka

Podmínky pro splátkový prodej

Produkty ze stejné kategorie

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři