Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

BERNINA

V každé domácnosti se méně či více často vyskytne potřeba něco zašít, přišít, ušít nebo dokonce vyšít. Pokud hledáte šicí stroj, který Vám práci zrychlí, usnadní a zpříjemní, nešlápnete vedle se značkou šicích strojů Bernina. Jde o švýcarskou firmu kvalitních a prověřených strojů s více než 20 letou tradicí. Šicí stroje Bernina kromě klasického šití umožňují například quiltování nebo patchwork na velmi vysoké úrovni

 

Bernina šicí stroje pro začátečníky

Při výběru šicího stroje je rozhodně jedním z rozhodujících faktorů jeho cena. Mezi cenově dostupnější šicí stroje se řadí například mechanický šicí stroj Bernina Bernette 33 nebo Bernette 35. Jejich výhodou je snadná obsluha, rychlý a jednoduchý způsob navlečení jehly či velká schránka na příslušenství. Zároveň však na stroji naleznete všechny funkce, které jako začátečník budete potřebovat. Veškeré nastavení provedete prostřednictvím dvou či tří knoflíků a není proto problém si takový stroj velmi rychle osvojit. 

 

Šicí stroje Bernina s vytříbenou technologií a designem

Pro náročnější uživatele se nabízí šicí stroje ve vyšší cenové relaci, za kterou však získáte šicí stroj Vašich snů s nespočtem funkcí a nepřekonatelnou kvalitou. U těchto šicích strojů naleznete mnohem větší škálu možných běžných stehů, dekorativních stehů či quiltovacích stehů. Práce Vám půjde od ruky díky ovladači rychlosti, poloautomatickému nebo automatickému navlékání jehly či neuvěřitelné rychlosti šití a vyšívání. Ovládání Vám zpříjemní zabudovaný LCD displej a LED osvětlení šicí plochy. Vybírat můžete z modelů jako je:

  • Bernina 380
  • Bernina 530
  • Bernette 77
  • Bernina 770QE

 

Dokoupit si můžete také spoustu příslušenství pro šicí stroje Bernina, ať již vyšívací rámečky, cívky či patky mnoha kategorií.

produktů na stránce

produktů na stránce

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři