Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

mandly

Mandly žehlí rychle, efektivně a bez námahy

Žehlíte-li ve větším množství, začne se jednat o velmi namáhavou činnost, která zabere spoustu času. Skloněni nad žehlícím prknem namáháte Vaše záda i nohy, manipulace s těžkou žehličkou zase unaví vaše ruce. Při žehlení větších prádlo jako jsou například povlečení, prostěradla nebo ubrusy Vám zase přijde prkno malé a prádlo musíte neustále posouvat, což zdržuje.


Mandl Vám tuto práci ulehčí a ušetříte na něm nejen čas, ale i energii, kterou musíte na žehlení vynaložit. Jsou navíc velmi jednoduché na obsluhu a jsou vhodné i k použití pro restaurace, hotely a jiné provozovny s velkým množstvím prádla.

Jak funguje mandl?

Mandl jednoduše zapnete a nastavíte teplotu pomocí zvolení přednastavených programů. Také můžete zvolit napařování s různých stupních intenzity. Mandl se následně rychle nahřeje na požadovanou teplotu, jejíž dosažení symbolizuje nepřerušovaným svitem kontrolek. Poté prádlo jednuduše vyrovnáte k žehlicí ploše a sešlápnete pedál. To je vše. Mandl ovládáte pedálem, stejně jako byste jeli v autě - větší stlačení penálu umožní rychlejší mandlování. Jemným stiskem pedálu také můžete zajistit pouze přitlačení žehlícího válce, bez rozjezdu mandlu. Toto oceníte především při mandlování límečků košil.

Mandlování s mandly Ironnette

V naší nabídce najdete mandly Ironnette, které se od sebe liší délkou žehlicího válce. Sami si tak můžete určit, jestli je pro Vás lepší menší mandl, nebo jestli využijete plných 85 cm. Ve skladovací poloze nezaberou více místa, než obyčejná židle.


Tyto mandly jsou velmi uživatelsky přívětivé, navíc obsahují senzory pro hlídání tvrdosti vody, čímž zabraňují usazování vodního kamene v generátoru nebo rozvodech. Také jsou vybaveny bezpečnostní pákou pro uvolnění prádla v případě výpadku proudu.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem

Ať už váháte s výběrem mandlu, jiné žehlicí techniky nebo vyšívacího, pletacího či šicího stroje, rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného stroje pro Vás. Proto se nebojte nás kontaktovat a my společně s Vámi vybereme ten správný mandl pro Vás. Naše Šicí Centrum Haišman prodává šicí stroje a žehlící techniku od roku 1991 a můžeme tak při výběru využít naše dlouholeté zkušenosti.


 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři