Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

Pletací stroje

Pletací stroje

Chcete mít vlastnoručně pletené oblečení, ale nechcete trávit mnoho večerů v křesle s pletacími jehlicemi? Ruční pletení může být pro někoho zábava, pro jiné ovšem příliš složité nebo nudné.Pokud patříte do druhé skupiny, ale zároveň Vás stále láká vlastní pletené oblečení, stroj na pletení může být tím pravým pomocníkem pro Vás!

Pletací stroje pro domácnost

Ať už chcete šálu nebo čepice pro sebe či pro svou rodinu, pletací stroj Vám ušetří spoustu práce a starostí. Budete moci plést jednoduše a bez zbytečných starostí. Umožňují více druhů úpletu a můžete si tak přesně vybrat ten, který potřebujete. Mezi ty základní patří například hladké pletení, trikotýn, krajka, nabírání, ubírání, norské vzory a copy

Druhy strojů na pletení

Nabízíme velké množství pletacích strojů různých druhů. Můžete si tak vybrat ten, který bude nejlépe sedět Vašim potřebám. K pletacím strojům navíc existuje doplňkové příslušenství, například navíječe příze, intarzní saně, měniče barev a bloky, které prodlužují lůžko dle modelu pletacího stroje.

Náš TIP: Vyzkoušejte měnič 4 barev Silver Reed YC6. Výrazně urychlí výměnu barev a usnadní Vám tak práci.

Základní jednolůžkové pletací stroje

Jedná se o jednoduché konstrukce, jako například pletací stroj Silver Reed LK 150, které se snadno ovládají a pletení s nimi tak bude radost. Patří mezi nejlevnější a jsou tak skvělé pro začátečníky nebo ty, kteří chtějí plést jen příležitostně.

Dvoulůžkové pletací stroje

Dvoulůžkové pletací stroje nabízí možnost dokoupit druhé (přídavné) lůžko, které je přínosem pro pletení patentů. Pomocí přídavného lůžka SRP60N můžete snadno proměnit jednolůžkový stroj v dvoulůžkový.

Děrnoštítkové pletací stroje

Děrnoštítkové pletací stroje (Silver Reed SK 280) Vám umožní jednoduché vzorkování pomocí děrných štítků. Vytvářet složité vzory je tak snadné. Navíc si můžete zakoupit i prázdné archy a děrovací kleště, díky kterým si můžete snadno vyrobit vlastní motiv.

Elektronické pletací stroje

Elektronické pletací stroje jsou ty pravé vynálezy moderní doby. Ty nejmodernější pletací stroje, jako například tento Silver Reed SK 840, Vám také umožní připojení k počítači pomocí USB kabelu (a software SL5) a ovládání stroje skrz počítač. Plést tak nikdy nebylo jednodušší. Na počítači si vytvoříte vzor a pletací stroj pak plete za Vás.

Pletací stroje Silver Reed

Pletací stroje prodáváme od r. 1992. Nabízíme také zaškolení a případně potřeby také vlastní servis. V naší nabídce najdete pletací stroje od renomované značky Silver Reed (první pletací stroj Silver Reed byl vyroben již v r. 1952 v Japonsku - Tokio). Pletací stroje Silver Reed nabízí široký výběr na poli pletacích strojů. Silver Reed je pro nás záruka kvality a spolehlivosti.

Nejste si jistí s výběrem? Rádi Vám poradíme!

Rádi byste si pořídili pletací stroj, ale nevíte si rady s výběrem? Ztrácíte se v množství strojů, úpletů a příslušenství? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme. V naší nabídce najdete jak spolehlivé pletací stroje, tak stroje na šití, vyšívání, overlocky a coverlocky, ale i příslušenství k šicím strojům, šicí nitě, jehly i různou žehlicí techniku a mandly.


Kromě pomoci při výběru Vám také rádi stroje na pletení předvedeme a odborně Vás zaškolíme. V případě potřeby také nabízíme záruční a pozáruční servis pletacích strojů Silver Reed ve vlastním servisním středisku.


produktů na stránce

produktů na stránce

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři