Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

IRONNETTE 67

Ironnette 67

Záruka: 2letá

33 990 Kč

28 091 Kč bez DPH

Dostupnost: DOSTUPNOST 3 DNY

ksMandl Ironnette 85 je vhodný pomocník do domácnosti s délkou válce 670mm.

Mandl IR 67 je kratší verzí mandlu s délkou válce 670 mm. Hodí se pro domácnost i pro menší provozovny. Díky 2 volným ramenům nejste omezeni šířkou žehleného kusu prádla. Délka válce umožňuje pohodlně a rychle vyžehlit i náročnější kusy prádla, jako jsou košile či halenky.

Technicky jsou oba typy Ironnette67 a Ironnette 85 identické, liší se pouze délkou žehlicího válce. Zatímco IR 85 díky delšímu válci a tím i větší žehlicí ploše umožňuje snadnější manipulaci se širšími kusy prádla, jako jsou ubrusy, ložní povlečení resp. ručníky a osušky, IR 67 poskytuje větší pohodlí a komfort při žehlení košil a halenek. Oba typy však s přehledem zvládnou celou škálu prádla, a to zejména díky volným ramenům.

Po technické stránce je mandl sofistikovaný výrobek, po stránce obsluhy je však jednoduchý a uživatelsky přátelský. Jeho obsluhu by s nadsázkou zvládlo i „ malé dítě" - to však bez dohledu v blízkosti zejména rozehřátého mandlu nenechávejte.

Do pracovní plochy mandl zvednete po odjištění pojistky jediným jednoduchým pohybem po té, co mandl na kolečkách převezete tam, kde jej budete používat . Po zapnutí mandlu nastavíte požadovanou teplotu stlačením tlačítka předvoleného programu - od syntetiky s nejnižší teplotou až po len s teplotou nejvyšší. Počínaje režimem VLNA můžete využívat možnosti mandlování s napařováním , a to ve třech stupních intenzity a s možností permanentní páry nebo páry při sešlápnutí pedálu .

Po té, co je mandl připraven k práci, to znamená, že kontrolky, které se při stlačení rozbklikaly, blikat přestaly a začaly svítit nepřerušovaně, můžete začít mandlovat. Žehlené prádlo přiložte k žehlicí ploše a sešlápněte pedál. Ano, jako v autě. Čím více sešlápnete, tím rychleji jedete - budete mandlovat. Chcete-li však jenom přiložit žehličku na límeček košile, stačí jen zlehka sešlápnout pedál. Válec se sice přitlačí, avšak nerozjede. Chcete-li však, aby se rozjel, šlápněte více na pedál.

Mandl umožňuje i kvalitní napařování. Pára, kterou produkuje generátor páry, je vedena do štěrbiny v žehlicí ploše a umožňuje tak dokonalé a rovnoměrné proniknutí páry do prádla. Intenzitu páry si můžete zvolit ve třech stupních.

Dle Vašeho vlastního rozhodnutí se můžete rozhodnout, zda budete pro napařování používat vodu destilovanou, nebo s použitím kazety s granulátem proti usazování vodního kamene budete používat obyčejnou vodu z vodovodu. Závisí tedy jen na Vás, zda raději si zakoupíte kazetu s granulátem nebo destilovanou vodu v nejbližší drogerii.

Kvalitu vody Vám ohlídá senzor, který stále sleduje tvrdost vody. Stoupne-li tato nad nebezpečnou mez, která by hrozila usazováním vodního kamene v generátoru nebo rozvodu páry, upozorní Vás modrá kontrolka na tuto skutečnost. Jestliže se tato kontrolka rozsvítí , nepokoušejte se dále mandlovat s párou. Řídící deska elektroniky napařování zablokuje, opakované pokusy žehlit s napařováním při nevhodné tvrdosti vody může mít za následek ucpávání generátoru páry a rozvodu páry, což si vyžádá složitější servis u výrobce.

Mandl je vybaven bezpečnostní pákou pro uvolnění prádla v okamžiku , kdy v průběhu mandlování dojde k výpadku energie a k zastavení mandlu, kdy je mandl přitlačen. V takovém případě zatlačte páku zcela vzad. Tím nadzdvihnete válec a prádlo uvolníte. Pro vrácení páky do původní polohy budete muset počkat do obnovení dodávky energie. Poté mandl zapněte a současně se sešlápnutím pedálu táhněte pákou dopředu. Pokud to nestihnete jedním dlouhým pohybem, můžete tuto operaci opakovat v malých krocích.

Po ukončení mandlování můžete sklopit mandl do skladovací polohy, která nezabere více místa než obyčejná kuchyňská židle.

 

Výška (pracovní poloha): 100 cm

Šířka (pracovní poloha): 70 cm

Výkon: 2,8 kW

Hmotnost: 34,5 kg

Prodej na splátky -
splátková kalkulačka

Podmínky pro splátkový prodej

Produkty ze stejné kategorie

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři