Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

Patka rotační s pásy

773237777

Záruka: 2letá

1 190 Kč

983 Kč bez DPH

Dostupnost: SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ

ksVětšina přítlačných patek je plochých. Ale co uděláte, když máte podstatný rozdíl mezi výškou látky na pravé a na levé straně jehly, například při zakončování lemů a okrajů silných látek? Toto je situace, kdy do hry vstupuje jedinečná konstrukce rotační patky. Patka umožňuje naklápění zleva doprava a její pásy nezávisle uchopují látku a usnadňují podávání dlouhých ploch látky s výškovými rozdíly v příčném směru, zejména při lemování silnějších látek. Nabízí dokonalou kontrolu posunu látky i přes silné švy. Rotační patka je účinná také pro prevenci klouzání a krabatění pružných látek, trikotu, a úpletů, a látek, které se špatně posouvají, jako je kůže nebo koženka, neboť pás přítlačné patky se otáčí a horní látka se posouvá společně se spodní bez vzájemného klouzání a obě vrstvy se tak podávají
zároveň. Rotační patka šije přesné až do samého konce bez klouzání vrstev. Přesnosti dosáhnete i na kostičkovaných a proužkovaných látkách, kde získáte profesionální vzhled.

 

Součástí patky jsou  3 nástavce:
- Nástavec pro přišívání šikmého proužku
- Nástavec pro šití slepého stehu
- Nástavec pro široký rolovaný lem, velikosti 25 mm, 19 mm, 13 mm

Produkty ze stejné kategorie

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři