Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

Baby Lock Gloria

BLETS8

Záruka: 2letá

64 990 Kč

53 711 Kč bez DPH

Běžná cena s DPH: 69 990 Kč

Ušetříte: 5 000Kč

Dostupnost: Předobjednávky - září 2021

ksNová definice overlockového šití

Díky vzduchovému navlékání RevolutionAir™ dobývá Gloria svět overlockového šití způsobem, na jaký jste nikdy nepomysleli. Nejprve pouhým dotykem tlačítka navlečete smyčkovače a potom dotykem dalšího tlačítka automaticky navlečete jehly! Zbude Vám tak více času na Vaši kreativitu, místo abyste se starali o nastavení stroje. Gloria má dále všechny funkce, které od overlockového stroje od firmy Baby Lock očekáváte. Proměňte své tvůrčí sny v realitu.

Ať tvoříte nové šaty na křtiny, vyrábíte nové polštářky či závěsy pro osvěžení vzhledu Vašeho bydlení, nebo dokonce dáváte dohromady quilt z triček, potřebujete šicí stroj babylock, který šije za každé situace dokonalé stehy. Gloria využívá patentované navlékání RevolutionAir™, smyčkovače i jehly tak navlečete pouhými dotyky tlačítek. Technologie navlékání RevolutionAir™ minimalizuje přípravu stroje a poskytuje Vám více času k tvoření Vašich projektů. Konec frustrací, konec tápání – Gloria je navlečena a vždy připravena vyrazit.

 

Nový 8 nitný overlock/coverlock Baby Lock Gloria vychází ze základu Baby Lock Ovation, ale přináší zásadní vylepšení:
Navlékání jehel pomocí systému RevolutionAir™ - nasaďte navlékač RevolutionAir™, stiskněte tlačítko a jehly Glorie jsou navlečeny. Niť přiložená k očku jehly je proudem vzduchu pronesena skrz očko jehly, jak jednoduché a komfortní. Navlékání RevolutionAir™ od firmy Baby Lock Vám pokaždé usnadní a urychlí navlékání stroje. Už jste někdy zažili tak jednoduché a úžasné navlečení nitě do jehel? Už žádné pomocné navlékače, které můžete ohnout nebo zlomit. Navlékejte spolehlivě a rychle pomocí jedinečného systému RevolutionAir™.

1) S Gloria můžete šít až s 8 nitmi současně kombinované stehy.
- ovelockové stehy s 2-5 nitmi současně
- coverlocké stehy s 3-4 nitmi současně

- řetízkový steh s 2 nitmi současně

2) U Gloria je vzdálenost volného prostoru od pravé jehly vpravo je 13,5 cm a výška pracovního prostoru je 7,8 cm.
3) U Gloria je vzdálenost volného prostoru vlevo od pravé jehly je 105 mm.
4) U Gloria je kolenní páka pro zdvih patky.
5) U Gloria je páčka zdvihu patky hned při ruce v pravé části stroje.
6) U Gloria je 6 LED světel pro ještě jasnější a prostorovější osvětlení celého šicího prostoru.
7) U Gloria můžete regulovat rychlost šití přímo na přední straně stroje.
8) U Gloria je stojan na nitě ještě větší/širší a tím je vhodnější ještě pro větší kónusy nití.
 
MODEL GLORIA MÁ VŠECHNY DALŠÍ PŘEDNOSTI STROJŮ BABY LOCK:
9) Gloria (stejně jako Acclaim) je vybaven exkluzivním elektronickým systémem navlékání RevolutionAir™ (elektronické navlékání vzduchovou tryskou) pro rychlé a snadné navlečení horního i dolního smyčkovače pomocí tlačítka až do očka smyčkovače a také dotykem dalšího tlačítka automaticky navlečete jehly pomocí vzduchové trysky.
10) Pro navlečení smyčkovačů již nemusíte přepínat páčkou mezi horním/spodním a řetízkovým smyčkovačem. Můžete navléci i všechny tři nitě současně pro všechny tři smyčkovače.
Přitom všechny nitě (do jehel i smyčkovačů) můžete navlékat v libovolném pořadí.  
11) Gloria (stejně jako Ovation, Acclaim nebo Enlighten) šije výjimečný a unikátní dekorativní vlnovkový steh (Wave Stitch) v různých šířkách stehu, s běžnými i dekorativními nitěmi v různých barevných kombinací.
Nit horního smyčkovače a nit spodního smyčkovače postupně na každých 25 stehů vytváří steh, který vypadá jako vlnky. Použitím různobarevných speciálních nití ve smyčkovačích dosáhnete přitažlivého stehu pro lemování.
Nejlepších výsledků dosáhnete, použijete-li silnější ozdobnou nit pouze do horního nebo spodního smyčkovače, ne do horního i spodního zároveň.
12) AUTOMATIC THREAD DELIVERY SYSTEM  (ATD) - Mechanismus pro podávání (napínání) nití
Toto zařízení podává množství niti potřebné pro 1 steh a dodává nit automaticky po stezích. Potřebné množství nitě se kromě toho může měnit podle druhu stehu, jako je normální overlock (široký a úzký), flatlock (široký a úzký), úzký lem, úzký rolovaný okraj a steh. Nastavte druh stehu a šijte. Automatic Thread Delivery Systém (ATDS) Vám vytvoří vyvážený steh na jakékoli látce, jakoukoli nití, bez nutnosti ručně nastavovat napětí nití.
Nemusíte již znát hodnoty jednotlivých napětí pro daný steh. Automatic Thread Delivery Systém nastaví nitě daného stehu, podle látky a použitých nití a zcela automaticky upravuje nitě i v průběhu šití. Pokud se například změní druh látky, síla látky nebo oboje, tak šitý steh bude stále perfektní.
13) KOLMÁ JEHLA - ideální pro šití. Nejlepší, nejšetrnější vpich jehly do látky, nejmenší opotřebení a namáhání jehly. Tato konstrukce je nejšetrnější pro vaše tkaniny a zabraňuje vychýlení jehly.Jehly pronikají do látky nejkratší možnou cestou, stejně jako na běžném šicím stroji.
14) VOLIČ STEHŮ - Pomocí jednoduchého voliče stehů (4 pozice) si jednoduše nastavíte steh, který chcete šít (např.: 4-nitný, 3-nitný široký/úzký, 2-nitný, Flatlock, Žebříčkový steh, Přikrývkový steh nebo rolovaný lem) a šijete. Volič stehů přímo spolupracuje s mechanismem pro podávání (napínání) nití  Automatic Thread Delivery System.
15) VELMI SILNÝ MECHANISMUS POHONU NOŽE. Baby Lock vyvynul systém ořezu s větším krokem, který umožňuje snadné řezání silnějších látek s lepší viditelností. Hladce a přesně ořezává všechny síly látek, včetně těch nejsilnějších. Nůž aktivujete a deaktivujete pouhým otočením knoflíku.
16) SYSTÉM PŘIZPŮSOBENÍ STEHU V LÁTCE. Overlockové stroje Baby Lock ExtraordinAir jsou vybaveny systémem přizpůsobení stehu v látce, který zajišťuje ploché a rovnoměrné stehy bez ohledu na to, jakou rychlost, látku a nit si zvolíte.
Vestavěné stehové prsty se pohybují spolu s nožem ořezu a přizpůsobují šev šířce ořezu.
17) INTEGROVANÝ NAVLÉKAČ JEHEL snadno navlečete niť do očka jehly pomocí vestavěného navlékače.
18) STOJAN NA CÍVKY PRO NITĚ obsahuje velký úložný prostor pro Vaše příslušenství.
 
Technická data pro Baby Lock Gloria:
5 jehel
3 smyčkovače
Systém jehel: ELx705CF
Max. rychlost šití: 1500 stehů/min.
Osvětlení: 6x LED dioda
Délka stehu: 0,75-4mm
Diferenciální posuv:
- Celkové rozpětí: 0,6-2; Efekt zřasení: N-2; Efekt napružení N-0,6
Kombinované stehy: 5/6/7/8 nití
5-nitný zabezpečovací steh: 5,5 – 16 mm
6-nitný kombinovaný steh: 8,5 – 16 mm
7-nitný kombinovaný steh: 10,5 – 16 mm
8-nitný kombinovaný steh: 13,5 – 16 mm
Overlockové stehy: 2/3/4 nitě
Standardní 2/3/4 nitný s levou jehlou: 5,5-7,5 mm
Standardní 2/3/4 nitný s pravou jehlou: 3,0-5,5 mm
3 nitný rolovaný okraj: 1,5 mm
Coverlockové stehy:
Tři jehly: 4 nitě - 6 mm
Dvě jehly: 3 nitě
- Široký steh: 6 mm
- Úzký steh: 3 mm.
Řetízkový steh:
2 nitě – 3 pozice
Konvertor: ano
Rozměry stroje: 489 x 318 x 355 mm (š x h x v)
Hmotnost stroje: 13,4kg
Vyrobeno v Japonsku.

Volitelné příslušenství/patky najdete zde: příslušenství Gloria
Prodej na splátky -
splátková kalkulačka

Podmínky pro splátkový prodej

Produkty ze stejné kategorie

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři