Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

PPM QUILT SHOW BRNO 2022 - 14. mezinárodní textilní výstava

PPM QUILT SHOW BRNO 2022 - 14. mezinárodní textilní výstava
klikněte zde pro zvětšení
Dovolte nám, abychom Vás tímto pozvali do Brna, na náš výstavní stánek v areálu BVV, pavilon E, v I.patře, stánek 002 a 003, v termínu 22.4.2022 - 24.4.2022 v rámci výstavy PPM QUILT SHOW BRNO 2022.
 

Šicí centrum HAIŠMAN – ŠIJTE S NÁMI – ŠIJTE RÁDI

Firma HAIŠMAN působí na českém trhu již od roku 1990 a specializuje se na prodej šicích strojů a overlocků, textilní galanterie, látek a všeho potřebného pro šití.

 

Firma HAIŠMAN je zástupcem šicí strojů a overlocků značek BERNINA, BERNETTE, JUKI, GRITZNER pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

Těšíme se na Vaši návštěvu v pavilonu E, v I. patře, stánky 2 a 3, kde si můžete osobně vyzkoušet naše šicí i vyšívací stroje, overlocky i coverlocky nebo jedinečný šicí stroj SASHIKO s „ručním“ stehem, kdy z lícové strany šijete způsobem: steh - mezera - steh - mezera ( - - - - - - ) od firmy Baby Lock.


Šicí centrum HAIŠMAN – ŠIJTE S NÁMI – ŠIJTE RÁDI

 
 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři