Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

Šicí Centrum Haišman a výstava Patchworku a Quiltu PPM 2018

Šicí Centrum Haišman a výstava Patchworku a Quiltu PPM 2018
klikněte zde pro zvětšení

Dovolte nám, abychom Vás tímto pozvali, jako každoročně, tentokrát, ale již po dvanácté, na náš výstavní a prodejní stánek firmy Šicí Centrum Haišman o velikosti 180m² v hale č. 1, kde budeme v rámci 12. ročníku mezinárodní výstavy patchworku a quiltu PPM (2018) ve dnech 6-8. dubna 2018 v Praze, ( www.praguepatchworkmeeting.com/cs ) v hotelu Step, Malletova 1141, 190 00 Praha 9 vystavovat šicí stroje Bernina a Juki, sortiment firem Madeira a Prym, jehly Organ a další produkty.

Srdečně Vás tímto zveme na společné setkání v Praze na PPM.

Přednostně Vám představíme nové stroje Bernina řady 5xx pro rok 2018 (prodej cca květen 2018), které si můžete také osobně vyzkoušet, stejně tak i šicí stroje již v prodeji.

Jsme opět Hlavním Partnerem mezinárodní výstavy PPM a věnujeme vítězce/vítězovi společně se švýcarským výrobcem šicích strojů, vyšívacích strojů a overlocků firmou Bernina hlavní cenu v soutěžní kategorii quiltů šicí stroj Bernina modelové řady 3.


Za firmu Haišman s.r.o., zastoupení firmy Bernina pro ČR a SR cenu osobně předá zástupce firmy Pavel Kocian nebo Pavel Haišman ml.

 
 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři