Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

BERNINA Steckoborn září 2016

BERNINA Steckoborn září 2016
klikněte zde pro zvětšení
Na základě pozvání firmy Bernina jsme se zúčastnili od 4.9. do 9.9.2016 mezinárodního setkání zástupců BERNINA jednotlivých států, které se konalo přímo v továrně firmy Bernina v krásném městě Steckborn na břehu Bodamského jezera ve Švýcarsku. Je úžasné, že ještě v roce 2016 existuje továrna na domácí šicí stroje v Evropě. Zde nesídlí pouze vedení firmy, marketing ale je zde také vlastní vývoj, konstrukce, výroba a montáž.
Naše firma zastupuje firmu Bernina pro ČR a SR a poskytujeme nejen zákaznický servis, ale také záruční a pozáruční servis na stroje Bernina a současně máme také na starosti správu české verze internetových stránek www.bernina.com
Proto bylo pro nás opětovně samozřejmostí pozvání přijmout a setkání se zúčastnit.
Obsahem byly dva souběžné programy.
Jeden pro techniky, zaměřen na připravovanou novou sérii overlocků řady L450/460 a dále technické školení pro šicí stroje Bernina řady 3xx, 5xx a 7xx.
Současně probíhal druhý program, prezentace nových overlocků L450/460, vyšívacího stroje Bernina 700 a nového příslušenství Bernina. Prezentace byla spojena s workshopy, které byly velmi inspirativní a zajímavé. 
Budeme Vás ještě podrobněji informovat.
 

 
 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři