Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

Baby Lock Eclipse

BLE1DX -2

Záruka: 2letá

17 990 Kč

14 868 Kč bez DPH

Dostupnost: SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ

ksBabylock Eclipse - nitě ve větru - šití nové generace

Overlockové šití ve zcela novém světle

 

Není pochyb o tom, že overlock z řady E, Babylock Eclipse, má mnoho vlastností, které Vám udělají radost. 
Co Vás však potěší nejvíce, je jeho fantastický a jedinečný vzduchový systém navlékání „Instant Jet-Air Threading™“. Jednoduchým zasunutím konce niti pro kterýkoli smyčkovač do navlékací pozice a stisknutím páčky překonáte to, co Vás u overlocku vždy obtěžovalo. S proudícím vzduchem z navlékače „Instant Jet-Air Threading™“ přestane být navlékání jednotlivých nití problémem. Nit se navleče sama až do očka smyčkovače. Žádné baravné vodiče, žádná pinzeta, žádné navazování nití, žádné vytahování nitě ze smyčkovače, jen zmáčknout páčku, sešlápnout spouštěč a šít.  Žádné problémy s navlečením!
Zapomeňte na zkroucené nitě, barevné značení a hromady vodítek. Čas, který jste strávili navlékáním ušetříte a můžete jej strávit třeba šitím.


A to není všechno. Jediným otočením knoflíku okamžitě změníte overlockový steh na úzký rolovaný lem. Dalším otočením jste zpět na overlockovém stehu a můžete si nastavit délku stehu. To vše bez zastavení stroje.

Nový patentovaný systém napínání niti brání kroucení nití a umožňuje použít ozdobnou nit stejně lehce, jako standardní. Nová konstrukce kolmé polohy jehly pro ideální pronikání jehly do látky. Díky ní je  pronikání jehly látkou nejoptimálnější, protže jehla proniká do látky vždy v kolmém směru, jako to je u šicího stroje.
Jedinečný systém uchycení jehly zaručuje vždy její správnou polohu.

Je neuvěřitelné, co všechno Babylock Eclipse  nabízí. Můžete bez něho ještě šít?
Podívejte se na Eclipse v akci v našem obchodě. Až uvidíte jeho navlékač „Instant Jet-Air Threading™“, bude Vám jasné, jak snadné je odfouknout konkurenci.

 

Díky 10-ti novým patentům šije Eclipse dokonale. Babylock se rozhodl zcela změnit svůj overlock a na to bylo zapotřebí nových deseti patentů.
     Tento stroj je natolik revoluční, že je skoro nefér mu říkat overlock. Proto mu říkáme Eclipse (zatmění). A on opravdu zastíní všechny ostatní overlocky na trhu.

- Navleče za Vás vítr - patentované automatické navlékání Jet-Air Threading™ Jednoduchým zasunutím konce nitě pro kterýkoli smyčkovač do navlékacího portu a stisknutím páčky překonáte to, co Vás u overlocku vždy obtěžovalo. S proudícím vzduchem z navlékače „Instant Jet-Air Threading™“ přestane být postup při navlékání problémem. Zapomenete na zkroucené nitě, barevné značení a hromady vodítek. Čas, který jste strávili navlékáním, můžete strávit šitím. Žádné problémy s navlečením!

- Systém napětí „Twin Cam“ Nový dvouvačkový systém napínání nitě brání motání nitě a zajišťuje správné napětí pro každou nit a každou látku.

- Patentované trubkové smyčkovače - navlékání nití v libovolném pořadí. Tento druh smyčkovače umožňuje navlékání nití až do očka smyčkovače a okamžitý začátek šití hned po navlečení. Nemusíte dodržovat žádné pořadí navlékání nití. Jakoukoliv nit není problém dovléknout. Již žádné odkryté nitě, žádná vodítka nití. Trubková niťová cesta nit chrání a vede ji skrz celý stroj.

- Kolmá jehla Nová svislá poloha jehly brání jejímu ohýbání a usnadní proniknutí jehly každou látkou. Kolmá jehla je ideální pro šití. Nejlepší, nejšetrnější vpich do látky, nejmenší opotřebení a namáhání jehly.

- Silný ořezávací systém Hladce a přesně ořízne látku. Jediným otočením kolečka zapnete či vypnete ořezávací nůž.

- Rolovaný lem a délka stehu Jediným ovládacím knoflíkem nastavíte automatické rolované lemy, rolované okraje a délku stehu v plném rozsahu.

- Diferenciální posuv Poměr přesně 2:1, žádné krabatění, skvělé přizpůsobení Vaší látce. Babylock Eclipse nabízí u svého diferenciálního podávání velký rozsak a tím také skvělou účinnost.

- Mechanismus pohonu smyčkovače pro šicí stroj Tento mechanismus pohání přímo vychylování horního i spodního mechanismu pomocí slabé drážkované vačky.

- Stojan na cívky obsahuje úložný prostor pro příslušenství.

- Svorka jehel pro šicí stroj Drží jehelní tyč a tím zpřesňuje bod poklesu jehly.

- Horní vodítko niti. Nit se snadno navléká, ale nemůže vypadnout z vodítka.

- Kulový vodič s O-kroužkem. Díky němu je hřídel stabilní a má dlouhou životnost.

 

 

- 4/3/2 nitný overlock, rolovací steh Snadné přepínání ze 4 na 3 nebo 2 niti či na rolovaný steh. Univerzálnost a dokonalý steh pro každý účel.

 

Technické údaje a výhody stroje Babylock Eclipse 

 • Rychlé navlékání Jet-Air Threading™.
 • Napínací systém Twin Cam Micromatic
 • Diferenciální podavač: poměr 2:1 – řasení poměr 3:4 – napínání.
 • 4/3/2 nitný overlock.
 • Rolovaný lem na 3 nebo 2 nitě.
 • Kolmá jehla pro ideální pronikání jehly do látky. Kolmá jehla je ideální pro šití. Nejlepší, nejšetrnější vpich do látky, nejmenší opotřebení a namáhání jehly.
 • Vestavěný navlékač jehly pro Vaše jednoduché navlečení nitě do jehly.
 • Nastavitelná šířka ořezu 1,5 – 7,5 mm.
 • Nastavitelná délka stehu 0 – 4 mm.
 • Nastavitelný úzký rolovaný lem 0 – 4 mm.
 • Elektronicky řízený motor stroje, i při pomalé rychlosti dakáže prošít silnou látku.
 • Rychloupínací (systém snap-on) univerzální přítlačná patka.
 • Vestavěná schránka na příslušenství - příslušenství vždy při ruce.
 • Silný odřezávací systém.
 • Vestavěné osvětlení.
 • Vestavěné vodítko stužky/pásky.
 • Boční odstřih niti.
 • Maximální rychlost šití až 1500 stehů za minutu.
 • Maximální příkon 130W

 

Volitelné patky mimo základní příslušenství:

 

Prodej na splátky -
splátková kalkulačka

Podmínky pro splátkový prodej

Produkty ze stejné kategorie

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři