Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Kategorie

HUSQVARNA VIKING

Husqvarna Viking je světoznámým a prestižním výrobcem šicích strojů. Již v roce 1872 společnost Husqvarna vyrobila svůj první šicí stroj a od této doby zde vyrobilo mnoho skvělých a kvalitních šicích strojů Husqvarna, později Husqvarna Viking. Šicí stroje Husqvarna Viking jsou známé svým moderním pojetím. Tyto šicí stroje jsou neustále zdokonalovány a přináší nové trendy a možnosti při šití a vyšívání na šicích strojích Husqvarna Viking. Víte např., že šicí stroje Husqvarna již v roce 1979 obsahovaly micro-počítač, který řídil šití jednotlivých stehů a již o rok později šicí stroje Husqvarna dokázaly ušít dopis?

Náš TIP u šicích strojů Husqvarna Viking: Exkluzivní Šicí rádce a Senzorový systém.

Naše firma nabízí svým zákazníkům pomoc nejen při výběru šicího stroje, overlocku nebo vyšívacího stroje, ale také kvalitní odborné předvedení a zaškolení a samozřejmě, v případě potřeby záruční a pozáruční servis strojů Husqvarna Viking ve vlastním servisním středisku.

 
© 2012 ŠICÍ CENTRUM HAIŠMAN
Tel.: (+420) 386 350 390 • E-mail: info@sicicentrum.cz
Ochrana osobních údajů Partneři